O firmie

Pozwólcie proszę, że się przedstawię

Jestem księgową, kadrową, BHP-owcem i doskonale zdaję sobie sprawę z obowiązków spoczywających na przedsiębiorcy oraz trudności, które każdego dnia napotyka prowadząc działalność gospodarczą. Właśnie dlatego w 2009 roku założyłam biuro rachunkowe w celu zapewnienia wsparcia oraz kompleksowej obsługi księgowo-kadrowej przedsiębiorcom.

Pracując w międzynarodowych firmach oraz współprowadząc przedsiębiorstwo wielobranżowe posiadane przeze mnie wykształcenie oraz kwalifikacje były wielokrotnie weryfikowane podczas kontroli ZUS, PIP i US, a zdobyte doświadczenie ma pozwolić uniknąć pułapek polskich przepisów i umożliwić tym samym koncentrację na stronie biznesowej prowadzonego przedsiębiorstwa.

Moim atutem jest kompleksowość oraz mobilność świadczonych usług, która nie wymaga od Klienta poszukiwania wielu specjalistów jak również elastyczne podejście do jego indywidualnych potrzeb. Obecnie biuro działa na terenie województw wielkopolskiego oraz łódzkiego i umożliwia współpracę oraz wsparcie online.

Zapraszam do współpracy.

Katarzyna Minias